Automobilių plovykla dažniausiai asocijuojasi su transporto priemonės nuplovimu, galbūt specialių šampūnų panaudojimu ir iš plovyklos išriedančiu blizgančiu automobiliu. Tačiau tai tik pats paprasčiausias vaizdas, kurį galima įsivaizduoti, nes šiuolaikinės, modernios plovyklos (nebūtinai kalbant apie automatines plovyklas, kurios įprastai yra prie degalinių), tokios kaip automobilių plovimas Klaipėdoje, gali pasiūlyti kur kas daugiau nei tik automobilio nuprausimas aukšto slėgio srove ir apipylimas specialiu automobiliams ar kitoms transporto priemonėms skirtu šampūnu ar panašiomis priemonėmis.

Viena iš dažniausiai pasinaudojamų papildomų paslaugų – nano danga. Tai speciali, nano technologijų pagrindu sukurta, danga, kuria padengus automobilio kėbulą nuo jo nubėga didžioji dalis purvo ir kitų nešvarumų, lietaus vanduo nepalieka negražių žymių, kurias norisi kuo greičiau nuplauti. Todėl padengus nano danga savo automobilį galėsite būti ramūs, kad net ir per lietų Jūsų automobilis liks švaresnis, gražesnis nei kaimyno.

Rankinės automobilių plovyklos gali pasiūlyti išplauti ir Jūsų automobilio vidų. Neretai salonas per kurį laiką prisišiukšlina, jame kaupiasi dulkės, naminių gyvūnėlių plaukai jei juos pervežate ar net nuo Jūsų drabužių, taip pat maisto likučiai, iš lauko prineštas purvas. Vien tik išsiurbus saloną jis atrodo kaip naujas, o kur dar išvalytos dulkės, trupiniai nuo plastikinių detalių – nuostabus vaizdas, kurį rekomenduojama savo automobilyje matyti bent porą kartų per metus, o geriausia – kas mėnesį ar du. Na, o jei salono siurbimas ir valymas nepadeda, automobilio plovimas tik išgrąžina transporto priemonės išorę, vertėtų pažiūrėti, ką gali salono cheminis valymas, kuriam ryžtasi ne visi. Vieni bijo, kad cheminis valymas sugadins saloną, kiti prisiskaito neigiamų atsiliepimų apie šią paslaugą, tačiau patikimoje plovykloje atliktas cheminis valymas padeda net ir senoms transporto priemonėms atrodyti nuostabiai.

Kaip matote, plovykla gali pasiūlyti tikrai daug, ypač jei joje dirba kvalifikuoti, savo darbą išmanantys žmonės, kurie ne tik puikiai išplauna ir atnaujina Jūsų automobilį, bet kartu gali ir patarti, rekomenduoti vieną ar kitą savo teikiamą paslaugą, pasiūlyti būtent Jūsų poreikius labiau atitinkantį sprendimą, kuris tenkintų Jus ir padėtų padailinti automobilį. Žinoma, kiekviena paslauga kainuoja, tačiau pamatę rezultatą suprasite, kad išleisti pinigai tikrai buvo to verti, nes švarus, blizgantis automobilis yra daug maloniau vairuojamas nei purvinas, aplipęs dulkėmis ir kitais įvairiais nešvarumais.