Kiekvieną dieną dėvimi drabužiai dyla, tampa nebetinkami, todėl juos keičiami naujais, kuriuos, savaime suprantama, reikia įsigyti tam tikrose prekybos vietose. Vieniems priimtiniausia vieta turgus, kiti mėgsta vaikščioti po prekybos centruose esančias drabužių parduotuves, o dar kitiems geriausia išeitis yra drabužiai internetu.

Internete pirkti drabužiai beveik niekada niekuo nesiskiria nuo identiškų modelių įprastose prekybos vietose: ta pati medžiaga, ta pati kokybė, tik tiek, kad internete neretai siūloma šiek tiek mažesnė kaina, patogesnės apsipirkimo galimybės. Tačiau ar tai tinka ir Jums niekas negali atsakyti, net ir Jūs pats, kol neišmėginsite tokios pirkimo galimybės.

Pirmasis drabužių internetu pirkimas daug kam atrodo sudėtingas, painus. Iš tiesų tai labai paprasta, tereikia turėti elektroninę bankininkystę, kuri suteikiama kone kiekvienam banko klientui. Vis dėl to, jei jos neturite, kreipkitės į banką ir jis ją Jums suteiks nemokamai ar už simbolinį mokestį, priklausomai nuo Jūsų banko ir jame turimų paslaugų spektro.

Atsidarius internetinę drabužių parduotuvę, išsirinkus patikusią palaidinę, suknelę ar kitą drabužį ir juos sudėjus į virtualų krepšelį reikia apmokėti. Apmokėjimas vyksta pasirinktu būdu, tačiau pats populiariausias ir bene patogiausias – naudojantis elektronine bankininkyste ir pasirenkant mokėjimą per banką. Taip tereikės sumokėti nedidelį banko komisinį mokestį, o mokėjimas bus įskaitytas iš karto, tad prekes gausite pakankamai greitai. Be abejo, yra alternatyvių metodų, tarp kurių mokėjimas grynaisiais pinigais atvykus kurjeriui, tačiau tokie apmokėjimo būdai įprastai būna papildomai apmokestinti.

Apmokant už prekes teks nurodyti savo kontaktinius duomenis, adresą. Nurodytu adresu bus pristatyti Jūsų pirkti drabužiai. Dažniausiai pristatymas trunka keletą dienų, tačiau ir tai priklauso nuo pasirinkto pristatymo būdo. Įprastai pigesni, ekonomiškesni pristatymo būdai trunka ilgiau, tuo tarpu brangesni pristatymo būdai, tokie kaip naudojantis kurjerių paslaugomis, leidžia savo įsigytais drabužiais džiaugtis kur kas anksčiau – kartais net po vienos darbo dienos. Gavus savo pirktus rūbus, net jei jie ir skirti ne Jums, o, pavyzdžiui, yra ruošiami kaip dovana, reikėtų išpakuoti ir patikrinti ar viskas yra gerai. Nedelsti rekomenduojama vien dėl to, kad drabužiams bei avalynei galioja labai trumpas kokybės garantijos terminas, siekiantis iki 14 dienų (retkarčiais iki 30 dienų). Gali pasitaikyti brokas, kokie nors defektai transportavimo metu (pavyzdžiui, kitas kurjerio pervežamas siuntinys aplieja Jūsų pirktus drabužius). Taip būsite tikri, kad galėsite gauti kokybiškus ir Jūsų poreikius atitinkančius gaminius.

Drabužiai internetu yra labai šaunus būdas apsipirkti, tad jei to dar nemokate ir nebandėte – pats laikas pasipraktikuoti (geriausiai tai daryti kai šalia yra elektroninėje prekyboje bent kiek nusimanantis žmogus). Anksčiau ar vėliau išmėginus drabužių pirkimą internetu tai gali tapti Jūsų įpročiu, kuris padeda sutaupyti visą galybę laiko.