Multimedijos įrenginiai automobiliuose jau senai tapo standartinės įrangos dalimi. Tačiau dar prieš dešimtmetį tokias integruotas fukcijas kaip GPS navigacija turėdavo toli gražu ne kiekvienas automobilis. Dažniausiai tokiu funkcionalumu galėdavo pasigirti tik prabangių markių automobilius vairuojantys žmonės - šiandien GPS jau tapo standartine funkcija ir ekonominės klasės automobiliams.

automobilio interjerasJeigu anksčiau reikėjo labai didelių gabaritų įrenginių užstojančių automobilio valdymo mygtukus tai dabar jos telpa delne ir nereikalingi jokie kompaktiniai diskai kuriuose saugomo žemėlapiai, viskas padaroma per usb jungtis iš atmintinės nešiojamos arba duomenys pasiimami iš debesies. Naudojimas yra elementarus, kiek bandėme, net ir septynių metų vaikas jau gali suplanuoti kelionę naudodamasis patogiuoju meniu valdymu. Jeigu jums aktualu kad automobilio salono išvaizda liktų nepakitusi ir nenorite naudoti ant viršaus montuojamų navigacijų galite rinktis į vidų vietoj automagnetolos įstatomą navigacijos įrenginį. Išsamesnę informaciją kaip tai padaryti nesunkiai susirasite Youtube kanale įvedę tinkamus raktažodžius bet geriausia šį darbą patikėti meistrams kurie kurie žino kaip atjungti ir iš naujo prijungti elektroninius prietaisus nesukeliant trumpo sujungimo.

Taip išvengsite nereikalingo maitinimo laidos ir užimtos cigarečių degiklio jungties kurią geriau panaudosite savo mobilaus telefono pakrovimui ar nešiojamo automobilinio šaldytuvo funkcijai palaikyti. Naujausiuose automobilių modeliuose kurie komplektuojami su dideliais ekranais vairuotojas ir keleivis gali tame pačiame ekrane matyti skirtingą vaizdą t. y. vairuotojas nusistato kad galėtų matyti navigacijos žemėlapį o keleivis gali žiūrėti filmą, naršyti internete arba skaityti. Manoma, kad ateityje būtent tokiu principu veiks visos GPS navigacijos ir vartotojų pasitenkinimas bus neįtikėtinai aukštame lygyje. Tam tikrų modelių navigacijas galima valdyti nuotolinio valdymo pulteliu, ten yra nedaug mygtukų bet pagrindiniams nustatymas pasirinkti jų pilnai užtenka. Nuolatinis elektros srovės maitinimas yra būtinas visos nešiojamoms navigacijoms nes pilnai pakrauto iš vakaro akumuliatoriaus visai kelionei nepakanka. Tai tinka tik tiems GPS įrenginiams kurie neturi apšviečiamo ekrano ir tinka naudojimui tik dienos metu. Visa laimė, kad dar šioms prekėms negalioja valstybės nustatytas atminties laikmenos mokestis kuris deja pridedamas prie kitų mobilių įrenginių.