Spausdinti
Kategorija: Uncategorised

Lietuviams tampant vis drąsesniems ir žingsnis po žingsnio išsivaduojant iš dar sovietmečiu gyvavusio posakio, kad "sekso tarybų sąjungoje nėra", vis populiaresnės tampa sekso prekių parduotuvės internete. Virtualioje erdvėje veikiančios ir sekso prekes siūlančios parduotuvės pasižymi diskreditiškumu bei neretai gali pasiūlyti geresnę kainą nei "realiama pasaulyje" veiklą vygdančios parduotuvės.

pora

Pardavimai per paskutinius keletą metų išaugo daugiau nei du kartus ir dauguma specialistų porgnozuoja, kad sekso prekės internete, laikui bėgant taps dar populiaresnės. Lengvas prekių pasirinkimas bei detalūs aprašymai leidžia greitai bei nesudėtingai išsirinkti geriausiai kliento poreikius atitinančią prekę. O tas faktas, kad sandoris vyksta internetu, garantuoja diskreditiškumą.

Poros neretai ryžtasi paįvairinti savo lytinį gyvenimą įvairiais niekučiais iš sekso prekių parduotuvių. Tai leidžia iš naujo atrasti savo seksualumą bei pagerinti seksualinio gyvenimo kokybę. Šiuo atveju dažniausiai pagerėjusi kokybė reiškia  išaugusią kiekybę.

Ką dažniausiai perka?

Pirkėjų įpročiai su laiku keičiasi, jei seniau populiariausios prekės buvo falo imitatoriai bei seksualios dovanos, tai pastaraisiais metais vis daugiau klientų pageidauja įsigyti modernius vibratorius, lėles bei klitoriaus stimuliatorius. Kitos populiarios prekės yra:

Kiekviena iš aukščiau išvardintų prekių turi savų niuansų ir dažnai yra skirstoma į papildomas kategorijas. Prezervatyvai būna skirti ne tik apsisaugoti nuo venerinių ligų ar nepageidaujamo nėštumo, tačiau ir tam, kad suteiktų partnerei papildomą malonumą. Sekso prekių parduotuvės siūlo gausų prezervatyvų su įvairiais papildomais stimuliatoriais pasirinkimą. Renkantis vibratorių, vis dažniau yra atsižvelgiama į papildomų funkcijų sąrašą bei atsparumą vandeniui. Pastebima tendencija, kad ir lietuviai vis dažniau renkasi kokybiškus ir brangesnius produktus.