Spausdinti
Kategorija: Namai

 

roofing downers groveStogdengių paslaugos, Amerikoje dar vadinoms Roofing yra vienos iš reikalingiausių statantis naują namą ar remonetuojant seną. Viena Gausiausiai lietuvių apgyvendintų JAV valstyjų yra Lemont'as. Štai google paieškos sistemos užklausa roofing contractor Illinois pateikia beveik pusę milijono rezultatų. Tai rodo, kad susidomėjimas stogdengių paslaugomis yra tikrai didžiulis.

Šioje valstijoje galima rasti ir lietuvių, kurie teikia stogų dengimo paslaugas. Štai viena iš bendrovių siūlo visą paslaugų paketą, daugumoje Ilinojaus miestų http://www.allin1roofs.com/downers-grove-roofing neišimtis yra ir Downers Grove'as. Renkantis įmonę ir individualių asmenų grupę yra labai svarbu pasirikrinti pas ankstesnius klientus ar minėti asmenys/įmonės kokybiškai ir laiku atlieka paslaugas. Paprastai kvalifikuoti specialistai neslepia ankstesnių užsakovų ir mielai pateikia rekomendacijas.

Namo stogas gali būti iš įvairių medžiagų. Amerikoje kaip žinia namai yra itin dideli, todėl ir stogų kvadratūros neretai būna išties įspūdingos. Tam, kad greičiau uždengti dielius plotus yra renkamasi kompozicinės medžiagos, kurius imituoja molio čerpes ar kitas stogų dagas. Bituminių stogo dangu JAV yra sunku rasti, gal tik didmiesčiuose ir dar praeito amžiaus pirmoje pusėje statytuose namuose. Tuo tarpu Lietuvoje absoliuti dauguma namų ūkių, virš galvos turi bitumines stogo dangas. 

Atminkite, kad stogas paprastai tarnauja ne vienus metus. Kokybiškai uždengtas stogas gali nepriminti apie save ištisus dešimtmečius. Tuo tarpu varvantis stogas pridaro nemažai žalos ir jei neturite draudimo, tai gali tikrai nemažai kainuoti.