Paskolos ir kreditai internetu geriausiomis sąlygomis tik mūsų svetainės lankytojams. Gaukite greitą kreditą internetu, išskirtinėmis sąlygomis iš mūsų partnerių.

Paskolos ir kreditai internetu yra lengvas bei greitas būdas gauti pinigų kai jų skubiai prireikia. Tai yra ganėtinai nauja paslauga Lietuvos finansinėje rinkoje, tačiau per paskutinius keletą metų itin giliai įsitvirtinusi. Paprastai pasiskolinti galima ne itin didelias sumas, todėl šias paslaugas teikia ne bankai, lizingo bendrovės ar kredito unijos, bet specializuotos greitųjų kreditų įmonės.

 Ko reikia norint gauti kreditą arba paskolą internetu?

Kreditas išduodamas pilnamečiams Lietuvos Respublikos piliečiams, turintiems nuolatines pajamas. Atminkite, kad kiekviena paskola tai finansinis įsipareigojimas kurį reikia įvygdyti. Skolinkitės tik apgalvoje, bei objektyviai įvertinia savo finansines galimybes. 

Visi ieškantys kreditų bei paskolų gali palyginti net vienuolikos bendrovių pasiūlymus, svetainėse:

Pinigai yra pervedami į veikiančia banko sąskaitą, išskirtiniais atvėjais dalis įmonių suteikia galimybę atsiimti gauta finansavimą "Lietuvos spauda" kioskuose, pašto skyriuose arba maxima prekybos centro kasose bei informacijos skyriuje. Dalis bendrovių teikiančios paskolas internetu taip pat reikalaują, jog besikreipiantis dėl finasavimo asmuo turėtų ir mobilaus ryšio telefoną į kurį yra išsiunčiamas patvirtinantis sms pranešima.

Kai kurios greitus kreditus siūlančios įmonės, siekia klientus pritraukti netradicine reklama. Štai "Bobutės paskola" filmuoja megėjiškus vaizdo klipus ir talpina juos, populiariausioje vaizdo peržiūrių svetainėje Youtube. Vieną tokį siūlome pažiūrėti ir Jums, mieli lankytojai.

Šiose svetainės kiekvienas gali pasirinkti jam geriausiai tinkantį paskolos davėją. Suteikiamų paskolų dydis sviruoja nuo vieno šimti litų iki 34 000 litų. Taip pat priklausomai nuo poreikių, galėsite rinktis ir grąžinomo laikotarpį - nuo spetynių dienų, iki dešimties metų. Galimybė pasirinkti geriausią kreditorių suteikia progą ne aklai skolintis, o objektyviai įvertini kredito sąlygas. Tie kas skolinasi pirmą kartą gali tikėtis gauti kreditą visiškai nemokamai. Tai itin patrauklus pasiūlymas, analogų kuriam negali duoti jos komercinis bankas ar kredito unija.

Tiems, kas skolinasi nebe pirmą kartą, reiktu atminti, kad visus skolintus pinigus teks grąžinti, su papildomomis palūkanomis bei kitais kredito mokesčiais, todėl objektyviai vertinkite savo finansines galimybės ir neprisiimkite nepamatuotu piniginių įsipareigojimų. Labai svarbu planuotis savo finansus tokiu būdu, kad kreipimasis dėl greito kredito internetu, netaptu įpročiu. 

Būsto paskolos taip pat yra labai svarbios, daugeliui žmonių. Juk tai vienas iš didžiausių gyvenimo sprendimų. Nerai būsto paskola yra sudaroma beveik visam gyvenimui. Todėl reikėtų neskubėti ir kaip reikiant apmastyti visus už ir prieš. Taip pat rekomenduotina nepulti į artimiausiai esančio komercinio banko skyrių, o susipažinti su kelių bankų pasiūlymais.