Spausdinti
Kategorija: Kelionės

Pigūs skrydžiai ir lėktuvų bilietai internetu geriausiosmis sąlygomis. Prieš išsiruošiant į kelionę, dauguma iš mūsų pradeda pigių skrydžių paieškas.

Ką reikia žinoti apie skrydžius verslo klase?

Versle nutinka taip, jog keliems kompanijos darbuotojams po kelių dienų reikia būti kitoje Europos pusėje. Dažniausiai gauti lėktuvų bilietų jau nebeįmanoma arba jų kaina būna išaugus kelis kartus, tačiau yra išeitis – privatus skrydis.

Iš pirmo žvilgsnio tai itin brangus ir prabangus malonumas (ypač  jei buvo planuoti pigūs skrydžiai), tačiau pasigilinus į kainas galima įsitikinti, kad taip nėra. Savaime suprantama, tai galioja kuomet skrenda ne vienas ar pora darbuotojų, o, pavyzdžiui, vienas skyrius, kuriame apie 10 darbuotojų.

Galima paskaičiuoti, jog perkant verslo klasės lėktuvų bilietus į Helsinkį, vienam asmeniui tektų sumokėti maždaug 1600 litų, tad už 8 žmonių lėktuvų bilietus kompanijai tektų sumokėti 12800 litų. Be to, tokia kaina galioja persėdant Kopenhagoje. Jei norėtume išskristi tą pačią ar kitą dieną – kaina gali šoktelti pusantro ar du kartus.

Skrendant privačiu lėktuvu 8 žmonėms skrydis kainuotų 10000 – 15000 litų. Iš tiesų tai gali būti šiek tiek brangiau nei skrendant pagal tvarkaraštį, tačiau skrydis trunku trumpiau, nereikia sukti galvos dėl persėdimų, bagažo, kuriam dingus neretai sugadinamas planuojamas susitikimas ar konferencija, tenka skubiai suktis iš nepatogios padėties.

Kadangi privatūs skrydžiai nėra itin populiarūs Lietuvoje, nesunkiai galima susitarti dėl palankesnių kainų, ypač kuomet poros dienų laikotarpyje planuojamas grįžimas atgal ar panašios kelionės ateityje.

Nepaisant panašios skrydžių kainos, privataus lėktuvo nuoma turi ir daugiau privalumų. Jei mieste, į kurį skrendama yra daugiau nei vienas tarptautinis oro uostas – galima rinktis patogesni, arčiau galutinio tikslo esantį, kadangi mažesniems lėktuvams tinka ir mažesni oro uostai, kurie nebūtinai yra didžiausiuose miestuose.

Skrydžio metu niekas netrukdys aptarti būsimų susitikimų ar kitų verslo reikalų, kuriuos lengvai galima aptarti esant be pašalinių klausytojų, kurių gausu įprastuose pagal tvarkaraštį skrendančiuose lėktuvuose. Be to, prieš skrydį suderinę meniu gausite tuos patiekalus, kurių patys norėsite pasirinkdami iš gerokai gausesnio, beveik neriboto sąrašo.

Papildomai sutaupysite laiko ir oro uoste. Jums nereikės laukti eilėse bendrose salėse, kadangi daugumoje oro uostų galėsite naudotis VIP salėmis, o vėluodami į lėktuvą neprarasite savo pinigų, kadangi lėktuvas be Jūsų niekur neišskris.

Privačius skrydžius vietoj įprasto lėktuvų bilietų pirkimo rekomenduojama rinktis tiems, kurių kompanijai ypatingai brangus ir svarbus laikas bei komfortas.