Spausdinti
Kategorija: pramogos

Paskutiniu metu netrūksta fotografų, kurių specializacija yra tam tikra šventė: krikštynos, gimtadieniai vestuvės. Būtent apie vestuvių fotografus ir pakalbėsime šį kartą. Ar žinote, kokį darbą atlieka vestuvių fotografas? Kokius svarbiausius vestuvių fotografo darbo akcentus derėtų žinoti? Kokias paslaugas jums gali pasiūlyti fotografas ir per kiek laiko jos yra suteikiamos? Apie visa tai ir pakalbėsime šiame straipsnelyje.

Visiems yra puikiai žinoma, jog vestuvių fotografas – žmogus, įamžinantis gražiausias vestuvių akimirkas. Savaime suprantama, jog jei pageidaujate išties kokybiškų vestuvinių nuotraukų, teks ieškoti ne tokio vestuvių fotografo, kuris turi mažai patirties, o tokio, kuris savo darbą dirba jau daugelį metų. Žinoma, tokių specialistų paslaugos kainuoja kur kas daugiau, tačiau patys pagalvokite, ar tikrai verta taupyti?

pora

Taigi, kokias paslaugas gali pasiūlyti vestuvių fotografas? Šių paslaugų pasirinkimas išties platus: mergvakarių bei bernvakarių fotosesijos, vestuvinė jaunųjų bei šventės svečių fotosesijos, fotogalerija, fotofilmas, kompiuterinis nuotraukų albumas. Savaime suprantama, jaunavedžiai turi gerai apgalvoti, ar iš tiesų visos šios paslaugos yra būtinos? Galbūt pakaks 2 – 3 vestuvių fotografo paslaugų? Patarti šioje situacijoje savo vestuves planuojantiems žmonėms išties nelengva, kadangi sprendimą gali priimti tik jie patys, įvertinę kokio mąsto šventės pageidauja. Jei šventė bus itin didelė bei prabangi, turėtumėte pasinaudoti didesniu kiekiu vestuvių fotografo paslaugų, tuo tarpu, jei planuojate kuklesnę šventę, puikiai pakaks jaunųjų bei šventės svečių fotosesijų bei kompiuterinio nuotraukų albumo. Verta priminti ir tai, jog kai kurie vestuvių fotografai siūlo paslaugų paketus, tokiu atveju užsisakyti iš karto įvairias paslaugas kainuoja šiek tiek mažiau.

Kaip matyti, vestuvių fotografas gali pasiūlyti išties nemažą spektrą įvairių paslaugų, kurių dėka jūsų šventė taps dar gražesne. Bene pats svarbiausias klausimas, kuris domina visus, planuojančius užsisakyti vestuvių fotografo paslaugas, yra kiek tai kainuoja. Vienareikšmiško atsakymo į šį klausimą nėra, kadangi pats svarbiausias dalykas, nuo kurio priklauso, kiek teks pakloti už vestuvių fotografo nuotraukas, yra jų skaičius. Savaime suprantama, kuo daugiau nuotraukų pageidausite, tuo daugiau teks mokėti. tačiau reikia pabrėžti, jog fotografo paslaugų kainai įtakos turi ir kiti veiksniai.

Dar vienas dalykas, kuris yra susijęs su vestuvių fotografų paslaugomis bei labai domina visus jaunavedžius, yra tai, per kiek laiko yra paruošiami tokie vestuvių atributai, kaip kompiuterinis nuotraukų albumas, fotogalerija ar fotofilmas. Paprastai kiekvieną kartą paslaugų atlikimo laikas yra skirtingas, tačiau galima numatyti vieną dalyką: kuo daugiau nuotraukų užsisakysite, tuo ilgiau teks jų laukti.

Na, o ką galima pasakyti apie šių specialistų paiešką? Iš tiesų, yra daug būdų, kaip jų ieškoti. Tačiau bene pats populiariausias (ypač išpopuliarėjęs pastaruoju metu) yra vestuvių fotografo paieška internetu. Kaip tai padaryti? Tiesiog įveskite tam tikrą žodžių junginį, pavyzdžiui, vestuvių fotografas Klaipėdoje ir domėkitės pateiktais pasiūlymais.