Mėgstate poroje vienas kitą stebinti iš tiesų originaliomis dovanomis? Dažnai iš savo mylimosios sulaukiate intymių ir asmeniškų dovanų? Norite jai padovanoti tai, ko jai dar nėra tekę gauti? Greičiausiai tam puikiai tiks seksualūs katės kostiumai. Būtent įspūdingi ir dailūs katės kostiumai dažnai yra perkami dovanų moterims pačiomis įvairiausiomis progomis. Norite, kad Jūsų dama apsidžiaugtų šia dovana, pirkite ją tik gerai apgalvoję, jei norite, kad dovana padarytų tinkamą įspūdį.

Svarbu – nepersistengti

kates kostiumasNe paslaptis, kad seksualūs katės kostiumai yra iš tiesų ekstravagantiški ir itin seksualūs rūbeliai. Norite jais nustebinti savo mylimąją? Puiku. Tačiau atsiminkite, kad šis drabužėlis turi džiuginti ne tik Jus, bet ir ją. Taigi, rinkdamiesi šią dovaną geriausia pasikonsultuokite su parduotuvėje dirbančia pardavėja. Labai svarbu įvertinti, koks drabužis ne tik puiki tiks, bet ir bus priimtinas bei malonus Jūsų damai. Jei ji nemėgsta perdėm atvirų ir seksualių apatinių, tuomet rinkitės labiau dengiantį drabužėlį, gal su mini korsetu ir įvairiais nėrinukais. O jei žinote, kad Jūsų dama iš tiesų mėgsta paeksperimentuoti ir net apatiniais trokšta išsiskirti ir ypač žavėti, tuomet galite leisti sau padovanoti jai ir kiek atviresnį rūbelį. Tokie kostiumėliai puikiai atrodo su prisegamos kojinėmis ir kitais dailiais aksesuarais.

Dydis – svarbiausias akcentas

Kadangi seksualūs katės kostiumai yra skirti visam kūnui, labai svarbu, kad tiksliai žinotumėte, koks dydis Jums reikalingas. Tai reiškia, kad Jums reikia ne dydžio, kurį nešioja moteris, pirkdama apatinius. Jums reikia jos nešiojamų drabužių dydžio. Jį galite sužinoti labai lengvai pažiūrėjęs keletą jos turimų drabužių. Jei atsidūrėte parduotuvėje netikėtai ir dydžio nebuvote pažiūrėjęs, Jums gali padėti pardavėja. Tiesiog parodykite jai bet kokiame žurnale ar ant kokios prekės esančia nuotrauką moters, kurios sudėjimas panašus į Jūsų mylimąją ir dydį greitai sužinosite. Labai svarbu, kad dydis būtų toks, kokį nešioja Jūs dama, kitaip ši dovana gali tapti didelė katastrofa ir isterijos priepuoliu, nuteikiančiu visai ne šventiškai.

Greitai ir patogiai

Jei perkate apatinius savo moteriai jau ne pirmą kartą  ir puikiai žinote, kas jai tinka ir koks jos dydis, tai labai palengvins Jums darbą. Tokiu atveju puikią dovaną jai galite užsakyti net neišėjęs iš namų ir be didelio vargo. Apsilankykite kokioje interneto parduotuvėje, tokioje kaip varle.lt ir rasite tai, ko Jums reikia. Negana to, kaina bus gerokai mažesnė nei įprastoje parduotuvėje, o prekė bus supakuota į gražią dėžutę  bei pristatyta Jums tiesiai į namus.