Spausdinti
Kategorija: pramogos

Artėja vaiko gimtadienis? Vėl imate sukti galvas, kaip šią dieną paversti pačia ypatingiausia šiemet. Su kiekvienais metais kažką neįtikėtino sugalvoti darosi vis sunkiau. O ši diena – įsimintiniausia vaiko šventė, kuria jis nori džiaugtis ir didžiuotis prieš savo draugus. Šiemet pamirškite greito maisto užkandines ir multfilmų žiūrėjimus ir sukurkite vaikui pačią šauniausią šventę – gimtadienį policijos akademijoje.

Tai puiki pramoga vaikų šventėms - vaikai įtraukiami į mini vaidinimą, kurio metu gali pasijusti tikrais policijos pareigūnais. Renginio organizatoriai yra paruošę Jums šaunią programą, kurios metu vaikai bus supažindinti su policijos akademijos jaunaisiais kursantais, policijos ginkluote ir jos naudojimu, pamokomi šaudyti iš kelių rūšių policijos ginklų.

Kad Jūsų vaiko gimtadienis būtų nepamirštamas – renginio metu vaikams tenka rimta užduotis – išsiaiškinti nusikaltimą. Visi pasiskirsto vaidmenimis ir vyksta pats tikriausias policijos tyrimas. Jo metu reikia atpažinti nusikaltėlį ir sukurti jo foto robotą. Vėliau vyksta įtariamojo paieška ir tardymas, kurį gali iškęsti tik patys stipriausi. Pareigūnai taip pat turi ištirti nusikaltimo vietą ir surasti ten įkalčių, kurie įrodytų įtariamojo kaltę teisme.

Visoje šioje veikloje vaikų laukia daugybė žaidimų ir estafečių, kurių metu jie mokosi dirbti komandoje ir bendradarbiauti. Vaikai ne tik smagiai praleidžia laiką, bet ir įgauna naujų patyrimų. Jei tėveliai pageidauja – jie taip pat gali dalyvauti visoje programoje ir prisidėti prie nusikaltimo tyrimo.

Jaunieji policijos akademijos kursantai ne tik linksmins vaikus, bet ir praves jiems pamokėles apie gerą elgesį ir paaiškins, kaip kovoti su patyčiomis mokykloje. Vaikai taip pat bus supažindinti su vaikiška savigyna nuo užpuolikų. O visą šventę vainikuos jaunųjų policijos pareigūnų priesaika.

Visa programa trunka apie dvi valandas, kurių metu vaiko gimtadienis tampa pačia šauniausia ir įsimintiniausia švente mažiesiems. Galite pasirinkti programos vietą: patalpose ar atviroje lauko erdvėje bet kokiame Lietuvos mieste. Kad tėveliams nereikėtų nuobodžiauti, jie taip pat maloniai kviečiami prisidėti prie programos. Sudalyvavę įsimintinoje vaiko šventėje, norėtumėte tokią surengti ir sau? Organizuojami ne tik vaikų gimtadieniai, bet ir bernvakariai ar mergvakariai. Nedvejokite, įspūdžiai yra geriausia dovana, kokią galima padovanoti brangiam žmogui.