Spausdinti
Kategorija: Kelionės

Keliauja su GPS pagalbaAr tikrai manote, kad žinote viską apie palydovines GPS navigacijas? Nepatikėsite, tai kokios įdomios informacijos mes gavome pastaruoju metu tiesiog negalime su ja nepasidalinti su jumis mieli mūsų skaitytojai. Informacija iš pirmų lupų t.y. Iš mokslininkų atliekančių technologinius bandymus su palydoviniais signalais, jų sklaida, stiprumas, panaudojimo galimybės žmonių dabartiniams poreikiams ir dar daug kitų įdomių faktų.

Jei esate nors kiek susipažinę su elektroniniais prietaisais tikriausiai žinote, kad GPS funkcija dabar naudojama labai plačiai, ir fotoaparatuose tam kad galėtumėte užfiksuoti vietovės koordinates ir vėliau jei neatsimenate kuriame pasaulio kampelyje įamžinote šį vaizdą GPS žymės leis jums tai greitai surasti tą vietą žemėlapyje. Mobilieji ir išmanieji telefonai bei planšetės taip pat yra dažnai naudojamos kaip GPS navigacijų pakaitalai ir beveik be išimties visi jie turi įmontuota nedidelį palydovinį imtuvą signalams gaudyti.

Palydovinis signalas yra labai stiprus ir pasiekia visus žemės kampelius, be to yra tarsi papildoma apsauga ir geresnė orientacija pačiam įrenginiui, t.y. signalai į GPS navigaciją tuo pačiu metu ateina ne iš vieno bet iš trijų ar daugiau palydovų. Taip yra užtikrinamas ryšio patikimumas ir greitesnis duomenų perdavimas ir pozicijų sutikrinimas tam kad būtų tiksliai nustatoma kur yra objektas ir kokiu greičiu ir kryptimi jis juda. Jeigu gyvenate blokiniame name, ar nuosavame name, arba rūsyje, yra tikimybė, kad signalas sunkiai pasieks įrenginį, gali trūkinėti todėl bus sunku greitai nustatyti kelionės parametrus ir suplanuoti maršrutą.

Geriau išeikite į lauką arba įveskite adresą sėdėdami automobilyje jeigu jūsų įrenginys yra mobilus. Jeigu tai stacionarus automobilyje gamykloje įmontuotas imtuvas jis veiks greičiau ir su šiomis problemomis nesusidursite. Tokioms navigacijos nebaisūs ir temperatūros pokyčiai, kadangi jos neturi vidinio akumuliatoriaus tai joms negresia greitas išsikrovimas.