Spausdinti
Kategorija: Uncategorised

Raskite sekso partnerį/ę, populiariausioje pažinčių suaugusiems svetainėje pazintysxxx.lt. Seksas yra neatsiejama kiekvienos poros gyvenimo dalis. Tačiau, ar tikrai mes apie jį žinome viską? Žemiau pateikiame keletą neįtikėtinų bei šypseną keliančių faktų apie seksą.

Seksas ir sportas

Sportininkai nelinkę susilaikyti nuo kūniškų malonumų net ir olimpiados metu. Štai 2012 metų Londono olimpiadoje buvo ir neoficialus prezervatyvų tiekėjas. Juo tapo kompanija „Durex“. Šios bendrovės produktai sportininkams buvo tiekiami nemokamai.

2008 Sidnėjaus olimpiadoje sportininkams buvo išdalinta daugiau kaip 70 000 vienetų prezervatyvų. Tačiau baigiantis sporto šventei paaiškėjo, kad ir šis skaičius buvo per mažas, todėl dalis sportininkų liko be nemokamų apsaugų.

1998 m. per Prancūzijoje vykusi Pasaulio futbolo čempionatą, Anglijos rinktinės treneris Glennas Hoddle`as uždraudė visai komandai turėti lytinių santykių. Panašu, kad tai nepadėjo. Anglai tesugebėjo pasiekti aštuntfinalį ir išvažiavo namo - be sekso ir be apdovanojimų.

Yra ir kitokių pavyzdžių. Muhammad'as Ali prieš kovą susilaikydavo nuo sekso. Tokią "apstinensiją" sportininkas pradėdavo likus 6 savaitėms iki kovos.

Sexas ir sveikata

Plačiai žinomas faktas, kad reguliarūs lytiniai sąntykiai yra puiki profilaktika širdies ligoms bei padeda išvengti prostatos ir potencijos problemų. Tačiau tai dar ne viskas.

Vienas populiarus moteriškas žurnalas publikavo straipsnį, kuriame remiantis Kanados mokslininkų atliktais tyrimais buvo nustatyta, kad reguliarūs lytiniai sąntykiai padeda išvengti plaukų slinkimo.

Norite numesti svorį? Taip, ir čia padės senas geras seksas. Užsiemant seksu yra sudeginama tiek pat kolorijų kaip ir intensyviai sportuojant ant bėgimo takelio ar kito treniruoklio.

Oralinis seksas padeda nėščiosioms išvengti toksikozės.

Taip pat lytiniai sąntykiai padeda išvengti vienos iš XXI amžiuje JAV dažniausiai sergamos ligos - depresijos. Galima pagalvoti, kad jie ten nesimyli.

O štai seksas pagal grafiką gali kaip tik pakenkti vyrų potencijai ir privesti net iki impotencijos. Tyrimas parodė, kad tokie suplanuoti "malonumai" vyrams tampa monotonija ir priveda prie lytinio potraukio dingimo ar potencijos sutrikimų.

Kur tai daro?

"Playboy" žurnalo atlikta apklausa nustatė, kad tinkamiausias automobilis užsiiminėti seksu yra "Volvo 245".

Jungtinėse Amerikos Valstijose atliktas tyrimas parodė, kad net 87% jaunų žmonių (18-25 metų amžiaus) yra užsiiminėję seksu automobilyje.

Jaunavedžiai per pirmas keturias savaites po vestuvių dažniausiai jau būna pasimylėję visuose namų kambariuose (vonioje bei virtuvėje taip pat).

Daugiau kaip pusė Britanijos moterų iki 50 metų prisipažįsta, kad turėjo lytinių sąntykių viešuose vietose. Tokiose kaip parkas, paplūdimys, automobilių stovėjimo aikštelė ar net bažnyčia.

20% Didžiosios Britanijos moterų iki 30 metų vasaros atostogų metu turi vienkartinių lytinių santykių. Dažniausiai tokiems nuotykiams Britės ryžtasi būdamos neblaivios ir atostogaudamos užsienyje.