Spausdinti
Kategorija: Uncategorised

Sex pažintys internetu vilioja ne vieną meilės ištroškusį tautietį. Lietuvos rinkoje yra keletas tokias paslaugas siūlančių projektų. Vienas populiariausių bei daugiausiai registruotų narių turintis tinklalapis yra pazintysxxx.com. Šioje svetainėje jau ne vienas rado ne tik sekso partnerį/ę, bet ir gyvenimo palydovą/ę. Šioje svetainėje galima ne tik naudotis sex pažinčių sistema, bet ir patalpinti savo asmeninį sex skelbimą. Nemaža dalis žmonių ieškančių vienos nakties nuotykių dažnai nesiregistruoja sistemoje, bet sex skelbimai jiems yra priimtinas būdas, naujų pažinčių paieškai.

Ką reikia žinoti apie seks pažintys?

Visgi nemažai žmonių mano, kad tai laiko švaistymas, akių gadinimas priešais kompiuterio ekraną ir savęs, kaip žmogaus bukinimas, nes dažniausiai kitoje ekrano pusėje sėdi, kompleksuoti, savimi nepasitikintis ir neturintys ką veikti žmonės. Juk internetas reikalingas tam, kad rasti informacijos darbui, perskaityti naujienas, susisiekti su draugais ir artimaisiais, o ne ieškoti, tarkim antrosios pusės visam gyvenimui, juk pagal daugumą, tam yra skirtos viešosios vietos, eikit žmonės ir bendraukit gyvai, o ne kiurksokit namie, prie kompiuterio.

Tačiau visada yra kita medalio pusė, internetas, kitai daugumai, kaip tik padeda sutaupyti daug laiko, nes internetinėse pažintyse galima rasti daug ko; ir su kuom paplepėti, apie tai kas svarbiausia šiuo momentu, „išsikrauti“ – išsakyti tai, ko pačiam artimiausiam draugui nepasakytum, o čia atsiranda suprantantis asmuo, kuriam gali išsisakyti, ir nuo to pasidarys lengviau, taip pat galima taupyti laiką ieškant - antrosios pusės, nes ieškojimą palengvina tai, jog matai foto, tam tikrą svarbiausią informacija, pomėgius, galima drąsiai klausti kas domina, bei lengvai susitarti dėl pasimatymo. Žinoma gali būti ir nusivylimo, nes
tai kas virtualiai atrodė ir skambėjo tobulai, realiai gali nuvilti, bet čia tik laiko ir dedamų vilčių į pažintį klausimas. Dar internetinės pažintys padeda rasti žmonių kurie domisi tais pačiais dalykais, kaip ir tu, su kuriais būtų galima diskutuoti, dalintis informacija, tarkim, gėlininkystė, vaikų auginimas, medžioklė, kokie nors forumai kur galima pasitarti dėl verslo reikalų, taip pat sexas, tarpasmeniniai ir tarpusavio santykiais ir daugybė kitokių temų kurios jungia žmonės, ir kuriems bendravimas internetu padeda tiek kiek jiems reikia, atsakyti į rūpimus klausimus, sužinoti kažką naujo.

Ar verta?

Sex pažintys internetu gali pasitarnauti daug kuom, tai nėra tik laiko švaistymas ir akių gadinimas, nes jose galima rasti ir žmonių su kuriais malonu bendrauti, kad ir virtualiai, taip pat tokių su kuriais gali eiti į renginius, kur su savo draugais niekada nenueitum, taip pat žmonės su kuriais „susipažinsi“ internete gali išmokyti naujų dalykų, pasakyti, ko galbūt niekada nežinojai, duoti patarimą, „išklausyti“. Jie taip pat gali padėti jaustis gerai, labiau savimi pasitikėti kai kuriose situacijoje, palaikyti ir netgi visada būti „šalia“, nes juk internetas dabar visur, ir telefone, ir tualete, ir pagrindinėse viešose vietose, kur nori ten bendrauji .